• 02632254619
  • 09194620063
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 10:00 - 22:00
مسئولیت اجتماعی مبین‌نت برای حمایت از دانش‌آموزان کم‌برخوردار

مسئولیت اجتماعی مبین‌نت برای حمایت از دانش‌آموزان کم‌برخوردار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود با همکاری موسسه نیکوکاری و حمایت تحصیلی بنیاد دانش، دفاتر این بنیاد در استان سیستان و بلوچستان را به اینترنت رایگان و تجهیزات کامپیوتری مجهز کرده است. این پروژه با شعار «ارتباط سبز برای ایران» در سه شهر زاهدان، زابل و سراوان، امکان ارتباط با معلمان و مشاوران تحصیلی را برای دانش‌آموزان نیازمند حمایت مهیا کرده است. مراسم افتتاح سه دفتر بنیاد دانش در مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت ارتباطات مبین‌نت و جمعی از مدیران ارشد بنیاد دانش از طریق برقراری ارتباط زنده با دفاتر آموزشی برگزار شد. با استفاده از این خدمات، دانش‌آموزان این مناطق محروم که توان مالی و حمایتی ندارند، می‌توانند از بروزترین امکانات آموزشی بهره‌مند شوند.
این پروژه در فاز اول خود با تجهیز سایت‌های آموزشی بنیاد دانش به امکانات آموزشی و اینترنت پرسرعت در سه شهر سراوان، زاهدان و زابل استان سیستان و بلوچستان اجرایی شده است.
افتتاح این پروژه در شهریورماه ۱۳۹۹، همزمانی آن با شیوع ویروس کرونا و برگزاری مدارس به صورت غیرحضوری، اهمیت آموزش آنلاین و رایگان را برای دانشجویان مستعد استان های محروم را دوچندان کرده است. طرح ارائه ۱۰۰ گیگ اینترنت هدیه به همراه نصب رایگان مودم همزمان با تجهیز دفاتر بنیاد دانش در شهر زاهدان برای مشترکین جدید مبین‌نت اجرا می‌شود.

مبین‌نت در نظر دارد تا در راستای ادامه پروژه «ارتباط سبز برای ایران» فازهای آتی را به صورت سراسری در کشور گسترش دهد.


تمامی حقوق اين وب ‌سايت متعلق به فروشگاه گيگا کامپيوتر است © 2024 Gigapc.ir All Rights Reserved